BOLIX je popredným európskym výrobcom stavebnej chémie špecializujúcim sa na výrobu fasádnych systémov. Značka BOLIX je na európskom trhu od roku 1991 synonymom vysokej kvality stavebných riešení za dostupnú cenu.

BOLIX – Líder v kontaktných zatepľovacích systémoch ETICS

Stabilná značka s pevnou pozíciou na trhu a vynikajúcou kvalitou výrobkov – to sú hlavné atribúty značky BOLIX. Naše omietky, lepidlá a ďalšie výrobky, ktoré sú súčasťou kontaktných zatepľovacích systémov BOLIX patria medzi technologicky najvyspelejšie a stanovujú v tejto oblasti štandardy na európskom trhu. Zatepľovacími systémami ETICS značky BOLIX bolo vo viac ako 15 európskych krajinách zateplených cca. 115 miliónov m2 fasád.

Kvalita – Investícia do kvality je našou reakciou na rastúce požiadavky zákazníkov

V spoločnosti BOLIX investujete do všetkých aspektov kvality, od vývoja produktov, cez výrobu, logistiku, predaj až po popredajný servis. Všetky uvedené aspekty boli dôkladne modernizované. Investícia do ľudských zdrojov je najdôležitejšou investíciou – zamestnanci sú najcennejším kapitálom spoločnosti. BOLIX má špičkové vlastné výskumné a vývojové centrum, bol zavedený IT systém na monitorovanie jednotlivých fáz výroby a procesy dávkovania surovín a balenia výrobkov sú plne automatizované.

Ponuka BOLIX – Vyspelá stavebná chémia

Portfólio značky BOLIX zahŕňa nielen produkty, ktoré tvoria súčasť zatepľovacích systémov ( lepidlá, omietky atď.),  ale aj dekoratívne omietky pre interiér aj fasádu, interiérové a fasádne farby, výrobky pre komplexné riešenia v oblasti balkónových systémov, pokládky keramických a kamenných obkladov, sanácie historických budov, čistenia a renovácie zatepľovacích systémov a dlhodobej ochrany fasád proti riasam, hubám, plesniam a i.

Viac na stránke – bolix.sk